18 oktober 2021

Robin (21) vindt favoriete Pokémon op graf broertje

2 min read

De 21-jarige Robin Reijers uit Edam trof zaterdag Pikachu aan op een wel heel bijzondere plek.

De Pokémon Go-fan bezocht zaterdag het graf van zijn broertje Michiel, die veertien jaar geleden aan een hartafwijking is overleden. Toen hij aan het graf stond, waar de familie een Pikachubeeld op heeft laten bouwen, zag Robin dat er nog meer bezoek was.

Robin was in tranen toen hij de Pikachu op het graf ontdekte, net als de rest van de familie. Niet van verdriet, maar van blijdschap. “Het klinkt misschien gek, maar we worden hier echt heel vrolijk van. Pikachu was Michiels grote held. Hij zou het alleen maar leuk vinden. Ik weet zeker dat Michiel op zijn wolk stiekem mee lacht en mee zoekt naar Pokémon.”

 

Geef een reactie