21 januari 2021

meerdere mensen gewond na aanrijding.

2 min read

ALMELO – Bij een ongeluk op de Van Rechteren Limpurgsingel in Almelo zijn maandagmorgen meerdere mensen gewond geraakt. Bij de aanrijding waren meerdere voertuigen betrokken. Éen van de slachtoffers moest door de brandweer uit zijn auto worden bevrijd.

.  

Het ongeluk gebeurde bij de kruising met de Sluitersveldsingel. Wat er precies is gebeurd is nog niet duidelijk. volgens getuigen zou er een bestuurder door rood zijn gereden.  Er zijn meerdere ambulances en brandweerauto’s bij het ongeval geweest om hulp te verlenen.  Een grote kraanwagen kon het ongeval nog net ontwijken aldus een getuigen.  Meerdere personen zijn met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht. Door de aanrijding is een lantaarn paal uit de grond gereden.

Het ongeluk veroorzaakte veel overlast. De politie heeft het verkeer omgeleid.

foto’s Hooglandproducties

Geef een reactie