21 januari 2021

Metroverkeer nog uren ontregeld door plofkraak Zuidoost

2 min read

Metro 53 zal de komende uren niet rijden door de plofkraak op station Ganzenhoef.

Daar vond rond 3.30 uur vannacht een plofkraak plaats. De ravage is enorm. Ramen zijn gesprongen en plafondplaten lieten los.

M53 rijdt alleen tussen Centraal Station – Diemen-Zuid, dat zal nog zeker het grootste deel van de ochtend duren. ‘De prognose is nu dat de pendelbussen rijden tot 11.00 uur, maar we adviseren reizigers de reisinformatie in de gaten te blijven houden’, zegt een woordvoerder van het GVB tegen AT5.

 

De forensische recherche van de politie heeft urenlang onderzoek gedaan en is rond 7.45 uur vertrokken. Het station is nog steeds afgezet. Volgens agenten ter plaatse moet nu alleen de schade nog worden opgeruimd. Zo ligt een groot gedeelte van de stoep en het station nog bezaaid met glasscherven.

Ook bus 66 rijdt door het incident om.

 

Geef een reactie