18 oktober 2021

Slachtoffers aanslag Utrecht bekend

2 min read

Bij de schietpartij in Utrecht maandag is ook een 28-jarige man uit Utrecht gedood. De andere twee dodelijke slachtoffers waren al bekend geworden, een 49-jarige man uit Utrecht en een 19-jarige vrouw uit Vianen. Drie mensen raakten zwaargewond. Het zijn een 20-jarige vrouw uit Utrecht, een 21-jarige vrouw uit Nieuwegein en een 74-jarige man uit De Meern. Dat heeft het Openbaar Ministerie (OM) gemeld.

Voor zover het OM bekend, raakten daarnaast vier mensen lichtgewond omdat zij in de hectiek die ontstond rond de schietpartij, bijvoorbeeld vielen. Het OM maakte geen namen bekend van de slachtoffers.

Via media kwam al wel naar buiten dat het 19-jarige slachtoffer werkte bij een cafetaria in Vianen. De zaak is dinsdag gesloten in verband met de gebeurtenissen. De 49-jarige man was voetbaltrainer bij de Utrechtse club Desto. De club meldt op de website verslagen en verbijsterd te zijn door zijn overlijden. Hij voetbalde en tenniste er en trainde daar ook zijn beide zoons en dochter.

Geef een reactie