7 maart 2021

Terreureenheid naar schietincident in tram Utrecht Update !!!

3 min read

Utrecht – Maandagochtend 18 maart tussen 10.30 en 11.00 uur heeft op het 24 Oktoberplein in Utrecht een schietincident plaatsgevonden. Daarbij zijn meerdere gewonden gevallen. Er lijkt sprake van één dader, deze is nog voortvluchtig. (Translation in English below)

Het schieten vond plaats in of bij de sneltram 24 op de kruising Beneluxlaan/ 24 Oktoberplein in Utrecht. De hulpdiensten zijn inmiddels ter plaatse en de politie is met man en macht op zoek naar de dader.

Vooralsnog wordt rekening gehouden met meerdere scenario’s, waaronder ook de mogelijkheid van een terroristische aanslag. Nadere berichtgeving volgt zo spoedig mogelijk. Volg voor meer informatie ook het Twitteraccount van de politie in Utrecht.

De gemeente Utrecht heeft een telefoonnummer ingesteld voor vragen: 030-2860000

Possible terrorist attack in Utrecht

On Monday 18 March 2019, between 10:30 and 11:00 hrs, a shooting took place at 24 Oktoberplein in Utrecht, The Netherlands. There is one casualty and multiple wounded. The shooter, most probably one man, is on the run.

The shooting took place in or around a public transportation vehicle at the crossing of Beneluxlaan and 24 Oktoberplein. The emergency services are on the scene, and the police is searching for the shooter with all possible means. At this moment the police consider several scenarios, including the possibility of a terrorist attack. More news will follow as soon as possible.

For more information, follow the Twitter account of the Utrecht police: https://twitter.com/PolitieUtrecht
The city of Utrecht opened a phone number for questions: +31 30 286 0000

Geef een reactie