24 oktober 2021

arrestatieteam pakt verkeerde man.

2 min read

Een arrestatieteam heeft gisteravond in Almelo een man aangehouden voor de schietpartij op een bruiloft in Beckum, maar dit bleek de verkeerde verdachte te zijn.
Op 2 februari werd er rond middernacht geschoten op de bruiloft. Daarbij raakten drie mensen gewond. De politie startte een onderzoek en kreeg al snel een verdachte in beeld. Een foto van deze verdachte werd eerder getoond, in de hoop dat mensen de politie kunnen helpen bij het vinden van deze man.

Er was informatie dat de man gisteravond bij de Clematisstraat in Almelo zou zijn. Het arrestatieteam hield daar wel een man aan, deze werd geblinddoekt afgevoerd maar dat was niet de verdachte die werd gezocht.

De man die werd aangehouden is kort na zijn aanhouding al weer vrijgelaten.

Geef een reactie