24 oktober 2021

Model Van der Zee uit Enschede overleden

2 min read

Model Lotte van der Zee (20) uit Enschede is woensdagavond overleden.
Dit laten de ouders weten op haar Instagram.

Van der Zee, die in 2017 de internationale Miss Teenager Universe-wedstrijd won, werd al bijna twee weken in coma gehouden nadat ze een hartstilstand had gehad tijdens een vakantie met haar familie in Oostenrijk.
De ouders van Lotte schrijven het volgende op haar instagram,

Onze parel, ons alles is op woensdagavond 6 maart om 22:47 overleden. Het is super onwerkelijk dat onze lieve Lotte er niet meer is. Onze harten zijn gebroken💔
Nogmaals willen we jullie allemaal bedanken voor alle steun en hartverwarmende berichten. ——————————————————————————- Our pearl, our everything passed away on Wednesday evening March 6th at 22:47. It is incredibly surreal that our dearly beloved Lotte is not around us anymore. Our hearts are truly broken💔
We would like to thank you all again for all the support and heartwarming messages.


Lotte is maar 20 jaar geworden. Wij wensen de nabestaande heel veel sterkte met dit grote verlies.

Foto:instagram.com/lotte_zee/

Geef een reactie