8 maart 2021

Ouder echtpaar slachtoffer van geweldadige overval: ‘ brief met HELP, BEL 112 bel 112 voor het raam’

2 min read

Een ouder echtpaar uit Nijmegen is vannacht na een gewelddadige overval door de politie bevrijd. Een oplettende voorbijganger zag het opgesloten echtpaar met een noodbriefje voor het raam staan: ‘HELP, BEL 112’. stond er op het briefje.

De voorbijganger, die op de fiets zat, sloeg midden in de nacht alarm. Hij vertelde de politie dat hij iemand op de ramen van een woning had horen bonken. Dit gebonk was afkomstig van een ouder echtpaar dat voor het raam van een kamertje stond, het bleek de kamer te zijn waarin ze door overvallers waren opgesloten.

Het echtpaar is door agenten uit hun benarde positie bevrijd. De politie kon nog niet zeggen hoe lang ze opgelsloten hebben gezeten en of ze vastgebonden waren. Zowel de man als de vrouw zijn al op leeftijd. Ze zijn gecontroleerd door ambulancepersoneel. De recherche is een groot onderzoek gestart. Getuigen worden opgeroepen om contact op te nemen met de politie. Dit kan via 0900-8844.

Geef een reactie