7 maart 2021

Grote oefening in de kuip met meer dan 300 mensen.

2 min read

Het ging er dinsdag heftig aan toe in De Kuip. Ongeveer 150 figuranten bootsten in Rotterdam allerlei situaties na, zoals de paniek die zou ontstaan na het instorten van een tribune.

Ook werd volgens de veiligheidsregio een schietpartij in scène gezet in het Rotterdamse stadion. Middenin het publiek begon een amokmaker plotseling te schieten en moesten agenten snel ingrijpen om erger te voorkomen.

De hulpdiensten waren massaal aanwezig om de verschillende scenario’s te oefenen. Er waren tientallen brandweerlieden, vier ambulances, politiemensen en vrijwilligers van de Noodhulpteams plus van het Rode Kruis aanwezig. In totaal waren er de hele dag 350 mensen met de oefening bezig.

“Belangrijk om nog beter op elkaar ingespeeld te raken”, zo twittert de politie over het verloop van de oefening.

Foto’s: https://twitter.com/Politie_Rdam/status/1102948850250203139

Geef een reactie