27 februari 2021

mensen vallen door dak bij manege in Den Ham tijdens plaatsen zonnepanelen

2 min read

Twee mensen zijn dinsdagmorgen door het dak gevallen van een manege in Den Ham. Het ongeluk gebeurde bij Manege de Ruiterhoek van rijvereniging De Bosruiters.
Over de ernst van de verwondingen is op dit moment nog niets bekend. Twee ambulances en een brandweerwagen rukten dinsdag rond de klok van elf uur uit voor het incident aan het Ruiterpad. Ook werd er een traumahelikopter opgeroepen, maar deze werd later weer geannuleerd.

De slachtoffers zijn per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. Waarvan één met spoed.

Vermoedelijk zijn de personen door het dak gevallen tijdens het plaatsen van zonnepanelen. Bij Manege de Ruiterhoek worden zonnepanelen op het dak gelegd. Een Duits bedrijf was deze dinsdag aan het werk in Den Ham.

Volgens getuigen liepen bouwvakkers ongezekerd over het dak. „Zowel gisteren als vandaag is dat gezien.

Na de val word nog nader onderzoek gedaan

Foto’s ©Hoolglandproducties. Fotograaf: Mariska
Geef een reactie