24 oktober 2021

Voorbijganger stuit op dumping van vermoedelijk synthetische drugs

2 min read

Oudenbosch – Donderdagavond werden aan de Boutweg tientallen jerrycans met vermoedelijk afval van synthetische drugs gevonden. Een bergingsbedrijf heeft de afvaldumping opgeruimd.

Een voorbijganger meldde rond 22.30 uur aan de politiemeldkamer een afvaldumping. Op een oprit werden zo’n 50 jerrycans van ongeveer 10 a 15 liter aangetroffen. De omgeving werd door de politie afgezet, waarna even later door de brandweer werd geconstateerd dat sprake was van een veilige situatie.

Ruiming
De politie stelde een onderzoek in naar de herkomst van de vaten. Ook werden getuigen verhoord. De gemeente Halderberge werd geïnformeerd en door een ruimingsbedrijf werden de jerrycans in de nacht nog opgeruimd.

Weet u meer over deze dumping?
Hebt u meer informatie? Bel dan met de politie: 0900-8844. Of via het Politie WhatsApp nummer 06-12207006. Belt u liever anoniem: 0800-7000. U kunt ook een tipformulier invullen op de website van de politie.

Afbeelding ter illustratie :Hooglandproducties

Geef een reactie