24 oktober 2021

Twee jaar cel voor man die op twee personen neersteekt.

2 min read

Een 31-jarige man is veroordeeld tot twee jaar gevangenisstraf en tbs omdat hij op 10 september 2017 twee mannen neerstak in de buurt van het Centraal Station.

De steekpartij vond plaats in de buurt van het Sea Palace. De dader probeerde samen met een andere man de mannen te overvallen om hun camera’s te stelen. Dat mislukte en vervolgens stak hij de slachtoffers in hun hoofd, nek, rug en wang. Wat de straf is van de tweede dader, waarvan nog niet is vastgesteld of hij ook instak op de mannen, is nog niet bekend.

De mannen raakten ernstig gewond. Bij een van de slachtoffers werden maar liefst zeven steekwonden aangetroffen.

De dader is in het verleden ook al veroordeeld vanwege geweldsincidenten met een mes.

Foto:©hooglandproducties

Geef een reactie