24 oktober 2021

Verdachte ontvoering meisje (6) wordt nader onderzocht

3 min read

Een 24-jarige Weertenaar die ervan wordt verdacht een zesjarig meisje ontvoerd te hebben, wordt opnieuw onderzocht.

Vrijdag zou de rechtzaak dienen, maar het Openbaar Ministerie vindt dat er nog teveel onduidelijkheden zijn en wil verder onderzoek.

‘Onwaarschijnlijk geheugenverlies’
Er is al een psychologisch rapport over de verdachte, Tim G.. Daarin wordt vastgesteld dat hij dissociatieve amnesie zou hebben, een vorm van geheugenverlies. Het Openbaar Ministerie is verbaasd over deze uitkomst en noemt het onwaarschijnlijk. “Het kan niet zo zijn dat hij zich niks meer herinnert van het voorval en ik denk dat er sprake is van tunnelvisie van de psycholoog”, zegt de officier van justitie in de rechtbank van Roermond. Ook vindt ze dat er niet goed is gekeken naar de pedofiele neigingen van de man.

Advocaat
De advocaat van Tim G. wil dat de inhoudelijke behandeling door zouden gaan vrijdag. “Dat de uitkomst van het rapport niet goed uitkomt voor justitie is geen reden voor nieuw onderzoek”, zegt de advocaat. Maar de rechtbank gaat mee in de eis van het OM. Tim G. wordt de komende tijd door een psycholoog en een psychiater onderzocht.

Onduidelijk is wanneer de rechtzaak verder gaat.

Geef een reactie