24 oktober 2021

Cadeaubon Intertoys tot en met zondag geldig

2 min read

Consumenten die nog een cadeaubon hebben van Intertoys hebben nog tot en met dit weekend om ze te verzilveren. Het bedrijf laat weten dat als gevolg van het aangevraagde faillissement van de keten de cadeaukaarten hun waarde zullen verliezen.

Intertoys vroeg eerder op donderdag aan de rechter om de uitstel van betaling om te zetten in faillissement. De surseance van betaling werd ruim een week geleden aangevraagd. Sinds die aankondiging proberen consumenten nog snel om de cadeaubonnen te gelde te maken. ,,Met het inwisselen van cadeaubonnen is het inderdaad drukker dan gewoonlijk”, bevestigt een woordvoerder.

De winkels van Intertoys blijven voorlopig open, vooral om de kans op een doorstart of een gedeeltelijke doorstart te vergroten.

Foto: ©hooglandproducties

Geef een reactie