24 oktober 2021

Politiebus vernield.

2 min read

Een politiebus is gisteravond door een nog onbekend persoon vernield op het Henrick de Keijserplein in De Pijp.

De zijruit is ingeslagen en er zijn deuken in de deur en zijkant van de bus getrapt. De bus stond op het plein omdat agenten waren opgeroepen voor een vernieling van een ruit van een woning.

De politie vindt de actie onbegrijpelijk. ‘Doordat jij gisteravond omstreeks 22.00 uur zo stoer was om onze politiebus te vernielen, kunnen wij deze nu niet gebruiken. Gebruiken om mensenlevens te redden, daders van straatroven, woninginbraken en etc. op te sporen en aan te houden.’

De agenten omschrijven de actie als ‘kinderachtig’. ‘Wij hebben hier dan ook maar één woord voor: karma…’

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpolitieamsterdamzuiddepijp%2Fposts%2F2338907846393432&width=500&#8243; width=”500″ height=”719″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allow=”encrypted-media”></iframe>

Geef een reactie