27 februari 2021

Drie aanhoudingen bij politieacties op Twents-Duitse grens

2 min read

ENSCHEDE – Bij internationale politieacties op de grens met Gronau en Gildehaus heeft de politie dinsdag drie personen aangehouden.

Alle verdachten hadden een grote hoeveelheid drugs bij zich.

De actie van dinsdag was gericht op het tegengaan van mobiel banditisme. Dat zijn criminele groepen die rondtrekken en in meerdere landen actief zijn. De Nederlandse douane en Duitse politie controleerden op de grensovergang van de A1 met Gronau en Gildehaus.

Aanhoudingen
Drie personen werden aangehouden met respectievelijk 4,5 kilo hennep, 205 gram heroïne en 5180 gram heroïne in hun voertuig. Verder zijn vijf bestuurders betrapt op het rijden onder invloed van drugs en werden zes bestuurders gepakt die niet in het bezit waren van een rijbewijs. Tevens zijn een valse Spaanse identiteitskaart en een taser in beslag genomen.

Ook op de A12 en A67 hield de politie internationale acties. In totaal werden bijna duizend voertuigen en zo’n 1.400 personen gecontroleerd.

Geef een reactie