8 maart 2021

Hardrijder maant politie aan de kant te gaan

2 min read

Met het knipperen van je autolichten de politie sommeren voor je aan de kant te gaan, is niet echt handig. Helemaal niet als je ook nog eens veel te hard rijdt. Daar is een beginnend bestuurder die dat in de nacht van zaterdag op zondag op de N261 vanuit Waalwijk richting Tilburg deed inmiddels ook achter gekomen .

De agenten, die nogal verbaasd waren door de knipperende lichten, reden in een onopvallende videosurveillanceauto. En lieten de auto dan ook voor. Toen de auto was gepasseerd, zetten ze de achtervolging in. Over enkele kilometers klokte de auto voor ze een gemiddelde snelheid van 210 kilometer per uur, terwijl ter plaatse 100 kilometer per uur is toegestaan.

De man heeft, in afwachting van de beslissing van de officier van justitie over de zaak, zijn rijbewijs moeten inleveren.

Geef een reactie