27 februari 2021

18-jarige Ketnet-acteur overlijdt na tragisch ongeluk bij spoor

3 min read

Een 18-jarige Belgische jongen is vannacht geëlektrocuteerd door een elektriciteitspaal bij een spoorlijn. De jongen, Arne Decock, was met name in België bekend van Ketnet-musicals waar hij in meespeelde.

Het ongeluk gebeurde in het Belgische plaatsje Boom. Samen met een vriendin kwam de 18-jarige Arne terug van een verjaardagsfeestje. De twee stuitten op een hek voor een spoorlijn en hij besloot eroverheen te klimmen. Tijdens zijn klim raakte hij een elektriciteitspaal en viel naar beneden.

Hulpdiensten kwamen te laat om de jongen te redden. Volgens het Belgische parket gaat het om een noodlottig ongeval.

Musicalster
Arne was bekend van zijn rollen in musicals van de Belgische jeugdzender Ketnet. De tv-zender reageert geschokt. “We hebben bij Ketnet het nieuws vernomen van het tragische overlijden van de jonge getalenteerde acteur Arne Decock”, schrijft de zender in een verklaring op Facebook. “We willen de ouders, vrienden en familie van Arne heel veel sterkte toewensen in deze bijzonder moeilijke tijd.”

Op Instagram had de jongen bijna 11.000 volgers, ook daar wordt met veel medeleven op het tragische ongeluk gereageerd.

View this post on Instagram

Herfst. 🍁

A post shared by Arne Decock (@arne_decock) on

Geef een reactie