24 oktober 2021

Agent raakt gewond, Politie schiet dader neer

4 min read

Bij een incident aan de Schoterlandseweg in Nieuwehorne is donderdagochtend de inzittende van een auto omgekomen. De politie werd gewaarschuwd dat er sprake was van een acute situatie waarbij een man hulp nodig had.

Op het moment dat de agenten ter plekke kwamen en met de man in gesprek wilden, gaf hij gas en reed weg. Daarbij raakte een politieagent gewond. Er ontstond een situatie waardoor het voor de politie noodzakelijk was om te schieten.

De auto kwam tegen een gebouw tot stilstand en vloog in brand. De bestuurder was gewond. De politie heeft nog geprobeerd de man te helpen, maar kon niet voorkomen dat hij overleed.

De politie zoekt uit wat er precies is gebeurd. De gewonde agent is naar het ziekenhuis over gebracht.

er kwam ondermeer een Traumaheli ter plaatse.

UPDATE!!!!!!

©Hooglandproducties/Sven-fotografie

Geef een reactie