7 maart 2021

Nederlands AIS gaat vliegen vanaf Eelde

2 min read

De Nederlandse luchtvaartmaatschappij AIS gaat vanaf Groningen Airport Eelde naar Kopenhagen vliegen. Vanaf maart worden twee vluchten per dag naar de Deense hoofdstad uitgevoerd. Daarmee vult AIS een gat dat is ontstaan sinds Nordica eind december stopte met zijn vluchten vanaf Eelde naar Kopenhagen en München.

Het vertrek van Nordica leidde tot gaten in de begroting van Groningen Airport Eelde voor dit jaar. Ook ontstond er gedoe in de top van de luchthaven. Zondag stapten twee van de vier leden van de raad van commissarissen op. De aandeelhouders provincie en gemeente Groningen, de provincie Drenthe en de gemeenten Assen en Tynaarlo hebben aan de voorzitter van de raad van commissarissen om meer informatie gevraagd.

Foto Airport Eelde: Eigen Stock ©hooglandproducties/Sven-fotografie

Geef een reactie