27 februari 2021

Nederlander niet meer verdacht van doodrijden ‘Gele Hesjes’-demonstrant België

2 min read

De Nederlander (50) die zaterdag werd opgepakt als verdachte van het doodrijden van een ‘Gele Hesjes’-demonstrante in België, blijkt niet betrokken te zijn geweest bij de aanrijding. Hij is niet langer een verdachte in de zaak.

De vrachtwagenchauffeur uit Dongen is zondag op last van de onderzoeksrechter in vrijheid gesteld, meldt de politie maandag. De vrachtwagen die vanwege het onderzoek in beslag was genomen, is teruggeven aan de eigenaar.

De man werd zaterdagavond aangehouden in de buurt van Tilburg. Dit gebeurde een dag nadat een vijftigjarige demonstrant om het leven kwam bij een wegblokkade van de Belgische ‘Gele Hesjes’. De aanrijding vond plaats bij de Belgische plaats Visé op de snelweg richting Maastricht.

Geef een reactie