24 oktober 2021

Moeder komt te overlijden nadat auto met gezin te water raakt.

2 min read

Vierlingsbeek, Een auto van een familie uit Vierlingsbeek is zondag te water geraakt in de Maas. De vader en zoon konden op tijd uit de auto komen. De moeder is helaas overleden.

Dit meld De Gelderlander. De auto kwam zondagavond omstreeks 19:40 bij Bergen in Limburg, aan de overkant van Vierlingsbeek, in het water terecht. De schipper van de veerpont tussen Vierlingsbeek en Bergen zag dat er een auto aan de Bergense kant van de veersteiger het water in gleed. Hij waarschuwde vervolgens direct de hulpdiensten.

De auto werd omstreeks 21.15 uur gelokaliseerd door de brandweer. Op het moment dat de auto aan de kant werd gehaald bleek de moeder van het gezin nog in de auto te zitten en al te zijn overleden. De vader en zoon die wel op tijd de auto uit zijn gekomen zijn met onderkoelingsverschijnselen naar het ziekenhuis gebracht.

Geef een reactie