4 maart 2021

Volgend weekend geen treinen naar Schiphol

2 min read

©sven-fotografie

Schiphol is in het weekend van 19 en 20 januari niet bereikbaar met de trein. Spoorbeheerder ProRail voert werkzaamheden uit op en rond de luchthaven die donderdag 17 januari al beginnen. De eerste twee dagen kunnen treinreizigers vanuit de richting Amsterdam nog wel op Schiphol komen.

In de genoemde periode van vier dagen rijden er geen treinen maar bussen op het traject Schiphol Airport – Leiden, melden de Nederlandse Spoorwegen (NS) woensdag.

De Intercity direct rijdt niet op het traject Amsterdam Centraal – Rotterdam Centraal. Op de weekenddagen rijden ook op het traject Amsterdam Sloterdijk/Amsterdam Zuid – Schiphol en op het traject Diemen Zuid – Duivendrecht bussen in plaats van treinen. Bij de halte staan in- en uitcheckpalen.

ProRail werkt deze vier dagen op tientallen locaties aan het spoor, dwarsliggers, wissels, bovenleidingen en aan de elektriciteitsvoorziening op station Schiphol Airport.

Geef een reactie