4 maart 2021

Twee zwaargewonden bij aanrijding in Amstelveen

2 min read

In verband met de aanrijding had de politie de Sportlaan tijdelijk afgesloten. Een ambulance is door de politie begeleid naar het ziekenhuis.

Het ongeval vond plaats voor het Amstelveen College, de 14-jarige fietser is een leerling. De school meldt in een bericht aan ouders dat de leerling het naar omstandigheden goed maakt. ‘Voor zover nu bekend, is er sprake van botbreuken en een hersenschudding.’

Voor leerlingen die het ongeluk hebben zien gebeuren, is slachtofferhulp ingeschakeld.  De politie stelt een onderzoek in en is op zoek naar getuigen die nog niet met de politie hebben gesproken en beeldmateriaal dat is opgenomen, bijvoorbeeld met dashcams.

 

Getuigenoproep

Was u getuige van deze aanrijdingen en u heeft nog niet met de politie gesproken, neem dan contact op met de politie op 0900-8844. Heeft u beeldmateriaal waarop de aanrijding of de betrokken verkeersdeelnemers zijn te zien?

Geef een reactie