15 april 2021

Een Huis Vol’-vader (57) plotseling overleden

2 min read

Ⓒ FACEBOOK FAMILIE QUAEDACKERS

Michel Quaedackers, die te zien was in het KRO-NCRV programma Een Huis Vol, is plotseling op 57-jarige leeftijd overleden. Dit verdrietige nieuws maakt zijn vrouw Nadine bekend op Facebook.

„Laat het alsjeblieft een nare droom zijn. Hoe moet ik nou verder zonder jou, wij deden alles samen. Samen waren wij een. Jij stond altijd voor ons klaar”, schrijft Nadine in een emotioneel bericht.

 

Michel, die vader was van 12 kinderen, is in zijn slaap overleden, zo blijkt uit het bericht. „Nu ging eigenlijk je wekker omdat je zo naar je werk moest, maar je bent er niet meer. Reanimatie mocht niet meer baten.”

Het jongste kind van het koppel, Milano, is pas vier maanden oud. „Je zal de doop van Milano niet meer meemaken, geen familiefoto van ons complete gezin, het gala van Yalena en haar sweet sixteen, de acttiende verjaardag van Shenna.”

 

Ⓒ FACEBOOK FAMILIE QUAEDACKERS

Geef een reactie