15 april 2021

Ravage na aanrijding Mgr. Van Steelaan in voorburg

2 min read

Vanmorgen heeft op het kruispunt van Monsigneur Van Steelaan en de Sint Martinuslaan in Voorburg een aanrijding plaatsgevonden.
De hulpdiensten waren snel ter plaatse waaronder de brandweer voor een mogelijke beknelling. De personen zaten echter niet bekneld. De brandweer heeft wel geholpen met het opruimen van de plaats van het ongeval. Omdat dat het ongeval plaatst heeft gevonden op een trambaan liep deze ernstige vertraging op.
één van de inzittende van het voertuig is voor controle mee genomen naar het ziekenhuis. Hoe het met de andere slachtoffers gaat is niet bekend. Wel is bekend dat ze niet mee hoefte naar het ziekenhuis. De brandweer heeft het wegdek schoongespoten. En de voertuigen zijn afgesleept.
Hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren is niet bekend.

Geef een reactie