24 oktober 2021

Vrouw klimt op dak met 4 jarig kindje om boze ex

2 min read

In Tilburg is een vrouw samen met haar kind van 4 de dak van haar woning op gevlucht. Dit uit angst voor haar ex-vriend die voor de deur stond. De vrouw heeft aangifte gedaan. Ze had een realtie met de 28 jarige man enkele maanden geleden verbroken. Dit kan de man nog steeds niet accepteren en hij zou haar en het kind hebben bedreigd iets aan te doen.

Afgelopen zondag kwam de man weer langs. De ruzie escaleerde zodanig dat de vrouw geprobeerd heeft te vluchten en als enige optie het dak zag omdat de rest van de deuren waren afgesloten.
Op het dak trok de vrouw schreeuwend de aandacht van diverse buurtbewoners die de politie hebben ingelicht. In eerste instantie werd bij de politie gemeld dat de man met een vuurwapen aan het dreigen was. Echter bleek hij zijn telefoon in de handen te hebben. Agenten hebben de man aangehouden en in bewaring gezet. Of de man nog vast zit is niet bekend.

foto: ©sven-fotografie

Geef een reactie