24 oktober 2021

Uit flat gegooide jongetje maakt het redelijk. Vader aangehouden.

2 min read

Met het jongetje van één die zaterdag van een flat naar beneden is gegooid gaat het na omstandigheden redelijk.
Dit meld de politie. Het kindje werd zaterdag in kritieke toestand naar het ziekenhuis overgebracht. De aangehouden man blijkt de 41 jarige vader van het jongetje te zijn.

Het voorval gebeurde in de Fresiastraat in Ridderkerk. De politie melde in eerste instantie dat het kindje van de eerste verdieping was gegooid.
Later melde de politie dat het jongetje gevallen zou zijn. Maar volgens de melding was er wel opzet in het spel. Een woordvoerster van de politie laat weten dat de moeder op het moment van de val in het appartament was. Zij is gehoord als getuigen. Vermoedelijk zo meld de politie was er ruzie met de vader en het kind.

Tips
Rechercheurs zijn druk bezig duidelijkheid te krijgen over wat zich heeft afgespeeld aan de Fresiastraat. Getuigen die informatie hebben die daarbij kan helpen wordt gevraagd contact op te nemen met de politie via 0900-8844 of anoniem via 0800-7000.

Bron politie.

Geef een reactie