24 oktober 2021

Plofkraak geldautomaat Bergen op zoom

2 min read

De politie heeft een onderzoek ingesteld naar een plofkraak op een geldautomaat in Bergen op Zoom.

Bij de meldkamer kwamen afgelopen nacht rond 3.50 uur meerdere meldingen binnen van een explosie op de Zandstraat. Agenten hebben een onderzoek ingesteld en troffen een ravage aan. Door de klap is er veel schade ontstaan aan het gebouw en in de omgeving.

Verschillende politie-eenheden en eenheden van de Koninklijke Marechaussee werden naar het incident gestuurd. Getuigen meldden dat er een brommer of scooter was weggereden met twee mannen erop. Er werd direct een zoekactie gestart maar niemand is hierbij aangetroffen.

Experts en forensische rechercheurs hebben de omgeving afgezet voor verder onderzoek. Het is niet bekend of er ook geld is buitgemaakt door de daders. De recherche heeft een onderzoek ingesteld naar de plofkraak.

Heeft u iets gezien neem dan contact op met de politie in uw regio via 0900-8844 of met M via 0800-7000. U kunt ook contact opnemen met 079-3458 999. Van het Team criminele inlichten.

Geef een reactie