5 augustus 2021

Trein ramt auto; moeder en kind ontsnappen aan de dood

2 min read

©sven-fotografie

DRIEBERGEN Tussen Driebergen-Zeist en Ede-Wageningen lag donderdagmiddag twee uur lang het treinverkeer stil, als gevolg van een aanrijding in Renswoude. Een moeder en haar kind ontsnapten ternauwernood aan de dood op de spoorwegovergang bij De Schalm in Renswoude. Net voordat een trein hun auto ramde, wisten ze de stilgevallen wagen te ontvluchten.

De auto weigerde rond 16.00 uur precies op de overgang dienst. De bestuurster kreeg de wagen in eerste instantie nog wel aan de praat, maar bij het zien van een naderende trein sloeg de paniek toe en reed ze tegen een hek aan. Ze slaagde er wel in met haar kind de auto te verlaten net voordat een intercity het voertuig ramde.

Als gevolg van het ongeval reden er twee uur lang geen treinen tussen Driebergen-Zeist en Ede-Wageningen. Rond 18.00 uur was het treinverkeer weer op orde.

Geef een reactie