3 december 2021

Automobilist wil flitser ontwijken met als gevolg vijf doden

2 min read

Het fatale ongeluk in het Duitse Stolberg waarbij twee weken geleden vijf mensen om het leven kwamen, is veroorzaakt door een automobilist die niet geflitst wilde worden.

Volgens de politie reed de 20-jarige automobilist in de nacht van 21 op 22 december veel te hard. Hij zit met drie anderen in een auto. De man schoot de verkeerde rijbaan op om de flitsradar te ontwijken.

Frontaal
Op dat moment kwam een andere auto hem tegemoet. Daarin zaten een 44-jarige vrouw en haar kinderen van 16 en 17 jaar. Zij stuurde nog naar links om een aanrijding te voorkomen, maar op dat moment ging de 20-jarige man ook terug naar de juiste rijbaan. De auto’s knalden frontaal op elkaar.

De vrouw en haar kinderen kwamen om in hun auto, die in brand vloog. Ook kwamen twee bijrijders van de veroorzaker om. De chauffeur zelf en een andere 20-jarige passagier raakten ernstig gewond.

Geef een reactie