19 september 2021

Diverse aanhoudingen na onrust in Paddepoel

2 min read

De Mobiele Eenheid van de politie heeft zondagavond in de Groningse wijk Paddepoel een charge uitgevoerd. Het was daar opnieuw onrustig op straat. Er werden branden gesticht en vernielingen aangericht, meldt een woordvoerder van de politie. Ongeveer 15 mensen zijn aangehouden.

Op straat waren twee grote vuren waar steeds meer spullen op werden gegooid. Daarnaast werden ruiten van woningen ingegooid en zijn lantaarnpalen vernield. Volgens de woordvoerder escaleerde de situatie en vond de politie het niet veilig meer. Daarop werd de Mobiele Eenheid ingeschakeld.

Zaterdag was het ook al onrustig in de wijk. Hulpverleners werden bekogeld met vuurwerk toen de brandweer en politie vreugdevuurtjes kwamen blussen. Ook moest een politieauto het ontgelden. Daarvan werden de ramen ingeslagen.

Geef een reactie