17 september 2021

Ook achtervolging in Amsterdam

3 min read

Drie mannen zijn vannacht aangehouden na een gevaarlijke achtervolging door de politie. Het drietal negeerde op de ring A10 West een stopteken en ging er vandoor. Uiteindelijk reden ze zichzelf klem in de Pieter Vlamingstraat in Oost.

Politieagenten zagen de Mercedes eerder op de avond met een snelheid van 180 kilometer per uur over de A10 Zuid rijden. Toen de mannen vervolgens van de politie een stopteken kregen, gingen ze ervandoor.

Dat leidde tot een achtervolging waarbij de politie de mannen volgde door de Zeeburgertunnel en de Piet Heintunnel. Daarbij werden snelheden van 240 kilometer per uur zijn gehaald en reed de auto zonder licht.

Uiteindelijk reed het drietal zichzelf klem in de Pieter Vlamingstraat en kon de politie de mannen aanhouden. De bestuurder was een bekende van de politie. Hij is zijn rijbewijs kwijt en de auto is ingevorderd. Dit meld de politie op twitter.

https://twitter.com/POL_Hoofdwegen/status/1078192521669500928

Geef een reactie