17 september 2021

Zeker twintig gewonden door ongeval met paardenkoetsen in Duitsland

2 min read

Door een ongeval met twee paardenkoetsen in het zuiden van Duitsland zijn dinsdag zeker twintig mensen gewond geraakt, waarvan enkele ernstig.

Onder de gewonden zijn enkele kinderen. Hulpdiensten rukten volgens Duitse media op grote schaal uit in verband met het incident.

Van de gewonden liepen er twee ernstig letsel op, onder wie een van de de koetsiers. Eén gewonde werd met een traumaheli naar het ziekenhuis gebracht. Hoe het met de paarden is afgelopen, is niet bekend.

De twee koetsen maakten met elk tien passagiers een kerstuitstapje en reden achter elkaar door de sneeuw. Bij een spoorovergang in de plaats Pfronten in de streek Allgäu ging het mis. De voorste koets moest stoppen, waarna de paarden van de tweede koets door onbekende oorzaak op hol sloegen. De achterste koets botste vervolgens op de voorste en kantelde.

Geef een reactie