19 september 2021

Man opgepakt in Antwerpen na dubbele aanrijding met vluchtmisdrijf.

3 min read

In de Antwerpse binnenstad is woensdag een man van 42 aangehouden nadat hij even voor die tijd twee voetgangers had aangereden en was doorgereden.
De slachtoffers een man en een vrouw raakte hierbij zwaar gewond en moesten met spoed naar het ziekenhuis worden overgebracht. Volgens getuigen haalde de bestuurder met zijn voertuig een tram in aan de Sint Katelijnevest, om vervolgens met hoge snelheid weer naar rechts te draaien. Bij het nemen van die bocht ging het echter mis en kwam de auto op het voetpad terecht waar de twee slachtoffers liepen. De man raakte gewond aan zijn been. Toen zijn vriendin verhaal wou halen bij de bestuurder reed deze haar direct om ver. Ze raakte hier zwaar gewond bij. Op basis van getuigen en camera beelden is de politie direct opzoek gegaan naar het voertuig. Deze werd een paar straten verder aangetroffen. De politie heeft na een tijd te staan posten in burger de bestuurder op kunnen pakken toen deze terug kwam bij het voertuig. Hij is mee genomen voor verhoor. De dader kon geen geldig rij en kenteken bewijs overleggen. Zijn adem test was negatief. De politie heeft de zaak in onderzoek en de slachtoffers zijn inmiddels buiten levensgevaar.

Geef een reactie