24 juni 2021

Bewoner verzorgingshuis Rotterdam-Delfshaven zwaargewond na brand.

2 min read

Stock HV ©Sven-fotografie

Bij een brand in een deel van zorgcentrum Laurens aan de Mathenesserlaan in Rotterdam-Delfshaven, is maandagmorgen een bewoner zwaargewond geraakt. Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio heeft de bewoner behoorlijk veel rook ingeademd. De man is naar het ziekenhuis overgebracht.

De brand brak uit op de derde verdieping in een van de kamers van het verzorgingshuis. Het vuur zou mogelijk in een matras zijn ontstaan, hoe dat precies gebeurd is dat is niet bekend. De andere bewoners van het verzorgingshuis, werder geëvacueerd en elders opgevangen.

Nadat de brandweer de woningen op de derde verdieping had geventileerd, mochten de bewoners weer terug naar huis.

Geef een reactie