26 juli 2021

Het was weer raak vannacht; Een splinternieuw taxibusje is helemaal uitgebrand in Amsterdam

2 min read

De brandweer kreeg rond 02.00 uur een brandmelding van de parkeergarage op de Elckerlijcstraat. De brandweer heeft het vuur gedoofd, maar dit mocht niet meer baten. Het slechts drie weken oude busje is total loss.

Het plafond van de garage is flink beschadigd. De geparkeerde auto naast de taxi heeft ook schade opgelopen door de brand.

De politie en brandweer sluiten brandstichting niet uit. Een getuige meent vlak voor de brand uitbrak een ‘verdacht persoon’ te hebben gezien. De videobeelden van de bewakingscamera’s en het taxibusje zijn in beslag genomen voor verder onderzoek. Heeft u iets verdachts gezien? Neem dan contact op met de politie via 0900-8844

Geef een reactie