17 september 2021

Twee gewonden na meerdere steekincidenten in Oss

2 min read

In Oss zijn in de nacht van zaterdag op zondag twee mannen gewond geraakt bij een steekpartij.

Beide mannen hebben op verschillende plaatsen steekwonden opgelopen. De politie onderzoekt of beide incidenten iets met elkaar te maken hebben. De twee slachtoffers zijn naar het ziekenhuis gebracht. Er zijn nog geen aanhoudingen verricht .

Eén man trof de politie gewond aan op de Heuvel, de ander op de nabijgelegen Berghemseweg. Het is nog onduidelijk wat er precies is gebeurd. De politie spreekt met getuigen en probeert aan de hand van camerabeelden te achterhalen wat precies heeft plaatsgevonden.

Heeft u iets gezien of weet u meer over de dader. Neemt u dan contact met de politie in uw regio via 0900-8844 of via M 0800-7000

Geef een reactie