17 september 2021

kerstboom op de Markt in Ootmarsum door vandalen omgezaagd

2 min read

De grote kerstboom op de Markt in Ootmarsum is in de nacht van vrijdag op zaterdag opzettelijk omgezaagd door één of meerdere vandalen.

Vannacht omstreeks 04.00 uur werd ontdekt dat de grote kerstboom op de Markt in Ootmarsum omgezaagd was. De kerstboom lag dwars op het plein en duidelijk was dat dit met opzet is gebeurd. Naast de kerstboom lag een handzaag. “Hoe bedenk je het om een zaag mee te nemen, naar de Markt te gaan en een kerstboom om te zagen? Een boom die zorgt voor een gezellige sfeer in het centrum van Ootmarsum. Een boom die toch wel iets van saamhorigheid uitstraalt,” reageert de politie ontzet op Facebook. https://www.facebook.com/PolitieDinkelland/posts/1983728908376725

De brandweer en de gemeente Dinkelland gaan proberen om de boom opnieuw te plaatsen.

Foto en tekst bron Politie Dinkelland

Geef een reactie