2 gewonden bij schietpartij supporterscafé PSV
2 min read
EINDHOVEN – Vlak na de aftrap van de wedstrijd PSV-AZ is er een schietparij geweest in de buurt van het supporterscafé van PSV in Eindhoven. Hierbij zijn 2 gewonden gevallen waarvan 1 is overgebracht naar het ziekenhuis.
De schietpartij gebeurde net na 8 uur. De andere gewonde is in de ambulance behandeld. Wat de reden van dit toedracht is, is nog onbekend.
Het café is wegens politie-onderzoek gesloten. Ook heeft de politie gegevens genoteerd van de 10-tallen mensen die aanwezig waren in het café. Het forensisch team doet sporenonderzoek.
Foto: ©Sven Fotografie
Bron: Twitter, Politie Oost-Brabant
Melding schietincident bij stadionbar Mathildelaan #Eindhoven. Onduidelijk wat precies gebeurd is. Hulpverleners ter plaatse. Wij doen onderzoek. Volg dit account voor meer informatie. pic.twitter.com/UgaggMUwWe
— Politie Oost-Brabant (@politieob) December 22, 2018