3 december 2021

Doorrijder ongeval Almelo gezocht.

2 min read

Bij een ongeval in Almelo is gisteravond een automobilist doorgereden. Op de kruising van de Van Rechteren Limburgsingel met de Nijreessingel botsten 2 auto’s op elkaar.

De politie is opzoek naar de doorrijder.

Fotobron: politie Almelo.

 

Bij een ongeval in Almelo is gisteravond een automobilist doorgereden. Op de kruising van de Van Rechteren Limpurgsingel met de Nijreessingel botsten twee auto’s op elkaar. De politie is op zoek naar deze doorrijder. Het verlaten van de plaats van een ongeval word gezien als een misdrijf.

De doorgereden automobilist zat in een witte Audi S4 met zwarte velgen en twee dubbele uitlaten. Het voertuig liep schade op aan de rechterkant. De andere auto raakte eveneens flink beschadigd. Getuigen worden verzocht contact op te nemen met de politie via 0900-8844 of anoniem via M op 0800-7000

Geef een reactie