Advertenties

Basisschool in Westerhaar ontruimd vanwege brand digibord

WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK – Bij Basisschool de Fontein in Westerhaar-Vriezenveensewijk is woensdagmorgen brand uitgebroken. Het schoolgebouw is ontruimd. De brandweer heeft opgeschaald naar middelbrand.

De brand ontstond in een lokaal bij  een digibord. Er zaten geen kinderen in het lokaal toen het vuur ontstond. Het brandalarm ging af en vervolgens kon het personeel de brand blussen. Voor zover bekend zijn er geen mensen gewond geraakt en kon het gebouw tijdig ontruimd worden.

De brandweer is ter plaatse om onderzoek te doen naar de oorzaak.

Advertenties

Geef een reactie

error: Deze inhoud is beschermd. Wilt u het artikel gebruiken, of info uit het artikel? Neem contact op met de redactie.
%d bloggers liken dit: