21 oktober 2021

Lichaam vermiste redder (verkeersregelaar) (51) gevonden in Hollandse IJssel

3 min read

Stock HV ©Sven-fotografie

De politie heeft in de nacht van maandag naar dinsdag rond 00.35 uur in de Hollandse IJssel bij Capelle aan den IJssel het lichaam gevonden van de vermiste verkeersregelaar die maandagmiddag te hulp schoot nadat een automobilist de rivier in reed. De brandweer heeft tervegeeft gezocht met meerdere duik teams. ook was alle scheepvaarverkeer in de Hollandse IJssel stilgeledgd.

De 51-jarige man uit Rotterdam werd volgens de veiligheidsregio sinds maandagmiddag 14.00 uur vermist.

Een auto reed maandagmiddag op de Groenedijk het talud af en belandde in de rivier. De verkeersregelaar, die wegens wegwerkzaamheden ter plaatse was, dook meteen het water in om de automobiliste te redden. Helaas  kwam na zijn reddingspoging niet meer boven water.

De automobiliste, een 75-jarige vrouw uit Capelle, bleek na de berging van de auto te zijn overleden.

De politie bleef maandag met een sonarboot op zoek naar de man. Volgens de veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond waren de overlevingskansen vanwege de sterke stroming en het koude water niet groot.

Wij van sven-fotografie wensen de familie van De automobiliste en van de held heel veel sterkte en kracht toe in de ze moeilijke periode.

Geef een reactie