21 oktober 2021

Inzameling DE koffiepunten voor de voedselbanken groot succes

2 min read

MUSSELKANAAL – Vele tientallen duizenden waardebonnen zijn al ingezameld door de Lionsclub Johan Semslanden Musselkanaal.

Voor elke 500 punten schenkt de Douwe Egberts fabriek een pak koffie aan de voedselbanken. Alle in de regio gespaarde koffiepunten komen ten goede aan de voedselbanken in de regio.

De actie loopt tot 31 december. Ondertussen worden de dozen regelmatig geleegd en worde de punten geteld. Dat karwei doen de Lions met veel plezier. Maar het word wel een stuk gemakkelijker als de punten al geteld en wel in gesloten zakjes worden ingeleverd. Gelukkig is dat vaak het geval.

Inleveren kan bij de Albert Heijn in Stadskanaal en Borger, de Jumbo in Stadskanaal, Ter Apel en Vlagtwedde, De Coop in Sellingen en Odoorn, Boni in Borger en de Poiesz in Stadskanaal en Musselkanaal. Ook in de winkel van Slagerij Heukers in Gasselternijveen staat een doos.

Foto: © Lionsclub Johan Semslanden Musselkanaal

Geef een reactie