21 oktober 2021

Les motor aangereden Hendrik-Ido-Ambacht

2 min read

Omstreeks 18:45 kregen de hulpdiensten een melding van een aanrijding letsel aan de langeweg.  Ter-plaatse bleek een personenauto tegen een les motor te zijn gereden.  De ambulance heeft na behandeling. Besloten de bestuurder van de motor mee te nemen naar het ziekenhuis voor extra controle. In het ziekenhuis is gebleken dat het slachtoffer  zijn sleutelbeen heeft gebroken. Door het onderzoek van de poltie was er een tijdelijke afzetting. Hier heeft het verkeer kort last van gehad. Tegen de bestuurder van de auto is procesverbaal opgemaakt.  Hij zal zich binnenkort moeten verantwoorden bij de rechter.  Of de motor rijder na dit ongeval nog verder gaat met de lessen is niet bekend.

 

Bron Politie drechtstedenbuiten.

Geef een reactie