27 september 2021

Douane doet onderzoek in woning in Almelo, één aanhouding

2 min read

ALMELO – De douane doet momenteel onderzoek in een huis aan de Wondestraat in Almelo. De bewoner van de woning is zondagavond aangehouden wegens diefstal van een fiets, bevestigt de politie.

Waarom de douane deze maandagmiddag onderzoek doet in de woning, is nog niet duidelijk. Volgens een buurtbewoner is in de woning een grote hoeveelheid drank aangetroffen. De politie kan dit niet bevestigen.

Nieuwstraatkwartier

De Wondestraat ligt in de wijk Nieuwstraatkwartier, waar begin september een grote politie actie werd gehouden. Bij die actie werden dertien arrestaties verricht, meerdere wietplantages opgerold, grote sommen geld in beslag genomen en werd er beslag gelegd op een woning. De inval volgde op anderhalf jaar onderzoek naar hennepteelt en andere criminele handel in de Almelose wijk.

Geef een reactie