27 september 2021

Brokkenpiloot ramt auto en kapperszaak in Almelo en neemt zelf de benen

2 min read

ALMELO – Een automobilist heeft in de nacht van zaterdag op zondag in de Bornsestraat in Almelo voor flinke brokken gezorgd. De bestuurder reed met zijn auto tegen een geparkeerde auto aan en raakte daarna de voorgevel van een kapperszaak.

De brokkenpiloot heeft na de twee botsingen zijn zwaar beschadigde auto geparkeerd en is er zelf vandoor gegaan. Vooralsnog ontbreekt ieder spoor van de man. Een passagier bleef wel in de auto zitten en is gecontroleerd door een ambulance, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis. 

Door de botsing is het raam van de kapperszaak uit de voorgevel geslagen en een naastgelegen muur is eveneens beschadigd geraakt. Een ramenzetter heeft het gebroken glas in de nacht van zaterdag op zondag al vervangen. De auto is beschadigd en afgesleept. 

Foto: Stock eigen 

Geef een reactie