3 december 2021

Ravage na ongeluk met twee auto’s bij Nijverdal, De weg is dicht

2 min read

  
NIJVERDAL – Twee auto’s zijn vrijdagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de Meester Werkmanstraat tussen Marle en Nijverdal. Een persoon moet door de brandweer uit de auto worden gehaald. De weg is door het ongeluk momenteel afgesloten tussen Marle en Nijverdal.

Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend. De schade is aanzienlijk. Beide auto’s zijn tegen een boom tot stilstand gekomen en zijn zwaar beschadigd. Eén van de auto’s is door de klap op de kop terecht gekomen. 

Over de ernst van de verwondingen is nog niks bekend. In ieder geval  moest één inzittende   door de brandweer uit de auto worden geholpen. Politie en ambulance zijn aanwezig op de plek van het ongeluk.

|Heeft u beelden of aanvullende informatie over dit bericht dan kunt u ons dat sturen naar info@sven_fotografie.nl    of met ons delen via onze facebook pagina. 

Foto: Stock eigen foto 

Geef een reactie